37
41
POGOŃ - WARMIA 1:3
2017-05-31 20:27:29

Po przykrej wpadce, za jaką trzeba uznać remis na własnym stadionie z BIEBRZĄ Goniądz, w niedzielę WARMIA Grajewo pokonała w Łapach miejscową POGOŃ 3:1.

Mecz, który odbywał się w dużym upale nie był pasjonującym widowiskiem, ale nasz zespół pokazał na boisku swoją piłkarską wyższość. Wynik otworzyli jednak gospodarze. W 36 minucie nieporozumienie Edisona z Gieniuszem wykorzystał Łukasz Roszkowski zdobywając prowadzenie dla POGONI. Odpowiedź WARMII była natychmiastowa. Minutę po stracie bramki wyrównał Damian Zubowski, który wykorzystał genialne zagranie Mirvy. Przed przerwą grajewianie podwyższyli na 2:1 za sprawą niezwykle skutecznego ostatnio Kamila Randzio. Znów popisał się Mirva, który strzelił na bramkę, piłkę odbił Łapiński, dobijał najpierw Cybulski, ale dopiero druga „dobitka” Kamila znalazła drogę do siatki. W drugiej połowie nasz zespół kontrolował grę i w 69 minucie po bardzo ładnej akcji Zubowski wyłożył piłkę jak na tacy Kozikowskiemu, który zgrzeszyłby nie trafiając do bramki.

Kolejne trzy punkty pozwalają na kontakt z liderem tabeli – zespołem TURA Bielsk Podlaski, ale na cztery kolejki do końca rozgrywek nasz zespół ma 3 punkty straty do miejsca premiowanego awansem. Nasz zespół będzie walczył do końca, choć musimy liczyć na dodatkowe potknięcie liderującego zespołu.

Następny mecz odbędzie się nietypowo, bo w piątek 2 czerwca. O godzinie 18:00 na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego WARMIA podejmie ostatnią w tabeli PUSZCZĘ Hajnówka. Serdecznie zapraszamy na ten mecz!

27.05.2017 Łapy, Stadion Miejski

POGOŃ Łapy - WARMIA Grajewo 1:3 (1:2)

Bramki: 1:0 Łukasz Roszkowski 36', 1:1 Damian Zubowski 37', 1:2 Kamil Randzio 44', 1:3 Rafał Kozikowski 69'

POGOŃ: 1. Łapiński - 14.Malinoś (Kpt), 8.Roszkowski (80’ 17.Kuźmicki), 9.Sawicki, 2.Kotlewski, 6.Mrowiński, 7.Buszko (75’ 3.Makowski), 14.Komar (55’ 11.Gałczyk), 16.Turowski, 13.Demiańczuk - 10.Stypułkowski,

REZERWA: 3.Makowski, 17.Kuźmicki, 11.Gałczyk, 19.Gąsowski

WARMIA: 1.Gieniusz – 4.Mikucki, 17.Arciszewski (Kpt), 22.Edison, 6.Stankiewicz - 5.Randzio, 19.Cybulski, 20.Sielawa (61' 18.Wójcicki), 8.Mirva (85' 16.Sypytkowski), 10.Kozikowski - 11.Zubowski (87' 9.Chyliński)

REZERWA: 52.Sobolewski - 2.Krupa, 16.Sypytkowski, 18.Wójcicki, 9.Chyliński

Sędzia: Łukasz Sikora (Kolno)

Żółte kartki: Turowski (POGOŃ), Wójcicki, Edison (WARMIA)