Sobota
18 listopad 2017


Imieniny:

Klaudyny, Romana, Tomasza
Sobota

Niedziela

Poniedziałek

Czy w Grajwie odczuwalny jest smog
Kursy Średnie:
EUR4,1923
USD3,7625
CHF4,0097
GBP5,891
 
źródło NBP.pl
Lotto
16-11-17
4
8
17
33
45
48
5
13
20
37
43
47
Multi2
17-11-17
3
4
7
15
16
18
35
39
41
42
43
44
48
52
57
62
65
69
73
75
Plus: 15
Multi2
17-11-17
2
11
15
20
25
27
30
43
46
51
52
57
64
65
70
71
72
73
75
79
Plus: 15
Mini
16-11-17
11
17
19
37
39
Zawody pływackie
2017-10-31 08:43:10

Dnia 29.10.2017 roku na Pływalni Miejskiej odbyły się zawody pływackiej zorganizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Grajewie. Uczestnicy zawodów brali udział w trzech stylach: klasyczny, kraul na grzbiecie oraz kraul na piersiach. Zawodnicy zostali wystawieni przez szkółki pływackie, w których szlifują swoje umiejętności na co dzień.


Są to szkółki działające na Pływalni Miejskiej w Grajewie: grupa MOSiR, Wodnik, Posejdon oraz Aqua Sport. Dzieci rywalizowały w kategoriach wiekowych. Zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki, medale oraz drobne upominki. Całe zawody poprowadził Adam Cudny, któremu bardzo serdecznie dziękujemy.
Oto wyniki zawodów:

Dziewczęta 2009r. – 25 m grzbiet
1. Zielińska Milena – Wodnik- czas. 25:44
2. Brakoniecka Angelika -Posejdon – czas 25:92
3. Cudna Zuzanna – Aqua Sport – czas 26:29

Chłopcy 2009 r. – 25 m grzbiet
1. Tyszkiewicz Paweł – Wodnik- czas 25:85
2. Klonowski Oskar – Wodnik –  czas 28:55
3. Stachelek Ksawery – Posejdon- czas 28:77

Dziewczęta 2008r. – 25 m grzbiet
1. Aleksiejew Lena – Posejdon
2. Zajkowska Julia – MOSiR
3. Szymanowska Aleksandra – Wodnik

Chłopcy 2008r. – 25 m grzbiet
1. Dubois Dawid – Wodnik – czas 22:70
2. Ołdakowski Filip – Wodnik – czas 22:95
3. Gwiazdowski Łukasz – MOSiR – czas 35:86

Dziewczęta 2007r. – 25 m grzbiet
1. Kozłowska Marta – Wodnik – czas 21:48
2. Kwiesielewicz Karolin – Wodnik – czas 22:70
3. Tyszkiewicz Itanna – Wodnik – czas 23:71

Chłopcy 2007r. – 25 m grzbiet
1. Wencek Tomasz – Wodnik –  czas 21:59
2. Randzio Kacper – Posejdon – czas 23:90
3. Szeszko Paweł – Wodnik – czas 24:59

Dziewczęta 2006 r. – 25 m grzbiet
1. Pieńkowska Joanna – Wodnik – czas 23:31
2. Mikołajska Żaneta – Aqua Sport – czas 25:39
3. Gwiazdowska Weronika – MOSiR – czas 25:94

Chłopcy 2006r. – 25m grzbiet
1. Gentek Szymon – MOSiR – czas 24:32
2. Cichocki Bartosz – Aqua Sport – czas 24:95
3. Ziemkiewicz Hubert- Aqua Sport- czas 24:98

Dziewczęta 2005r. – 50 m grzbiet
1. Guzowska Gabriela- Wodnik- czas 47:86
2. Matysiewicz Zuzanna- Wodnik – czas 56:91
3. Gutowska Maja – Aqua Sport – czas 59:82

Chłopcy 2005r. – 50 m grzbiet
1. Wysocki Jakub- Wodnik  – czas 48:16
2. Nitkowski Mateusz – Aqua Sport – czas 49:46
3. Dąbrowski Kamil – Wodnik- czas 54:16

Dziewczęta 2004r. – 50m grzbiet
1. Rakowska Natalia – Posejdon – czas 50:83
2. Czerwińska Gabriela – Wodnik – czas 51:92
3. Pavliv Elina – MOSiR- czas 55:22

Chłopcy 2004r. – 50m grzbiet
1. Sierzputowski Szymon – Wodnik- czas 42:86
2. Dydyk Yuri- Aqua Sport – czas 48:33
3. Dzikiewicz Dorian – Aqua Sport – czas 49:15

Chłopcy 2003 r. – 50m grzbiet
1. Wencek Wiktor – Wodnik – czas 45:80
2. Myszka Paweł – Wodnik- czas 45:99
3. Kuczyński Tomasz – Wodnik – czas 46:33

Dziewczęta 2007 r- 25m klasyk
1. Kwiesielewicz Karolina – Wodnik – czas 31:49
2. Czerwińska Iza – Wodnik – czas 31:70
3. Kozłowska Marta- Wdnik – czas 31:72

Chłopcy 2008 r – 25m klasyk
1. Joka Adam – Aqua Sport – czas 28:05
2. Dubois Dawid- Wodnik – czas 32:89

Chłopcy 2007r – 25m klasyk
1. Maciejewski Oliwier –  Posejdon – czas 37:67
2. Lekienta Igor – Wodnik – czas 42:25

Chłopcy 2006 r. – 25m klasyk
1. Stachelek Bartosz – Posejdon – czas 26:61
2. Ptaszyński Tomasz- MOSiR – czas 33:79

Dziewczęta 2006r. – 25 m klasyk
1. Julia Brzózka – MOSiR- czas 29:66
2. Pieńczykowska Joanna- Wodnik – czas 29:93
3. Julia Pokrzywa – MOSiR – czas 31:36

Chłopcy 2005r – 50m klasyk
1. Maciejewski Bartłomiej – Posejdon – czas 57:23
2. Wysocki Jakub – Wodnik – czas 1:00:37

Chłopcy 2004r. – 50m klasyk
1. Blaszko Krzysztof – Wodnik – czas 1:04:38

Dziewczęta 2005r. – 50m klasyk
1. Chudek Iga – Aqua Sport – czas 58:69
2. Matysiewicz Zuzanna – Wodnik – czas 1:08:23
3. Guzowska Gabriela – Wodnik- czas 1:12:31

Dziewczęta 2003r. – 50m klasyk
1. Mielek Paulina – Posejdon – czas 57:85
Dziewczęta 2004r. – 50m klasyk

1. Czerwińska Gabriela – Wodnik- czas 57:30
Dziewczęta 2009 – 25m kraul
1. Zielińska Marlena – Wodnik –  czas 28:07
2. Witkowska Julia – Wodnik – czas 29:46
3. Niewiadomska Aleksandra- Aqua Sport – czas 30:39

Chłopcy 2009r. – 25m kraul
1. Kwiesielewicz Krystian – Wodnik- czas 28:64
2. Stachelek Ksawery – Posejdon – czas 32:15

Dziewczęta 2008r. – 25m kraul
1. Aleksiejew Lena – Posejdon- czas 21:15
2. Szymanowska Aleksandr- Wodnik- czas 24:51
3. Zajkowska Julia – MOSiR -czas 25:34

Chłopcy 2008r. – 25m kraul
1. Dubois Dawid – Wodnik – czas 24:44
2. Ołdakowski Filip – Wodnik – czas 24:56

Dziewczęta 2007r. – 25m kraul
1. Tyszkiewicz Hanna – Wodnik – czas 21:72
2. Kwiesielewicz Karolina – Wodnik – czas 23:12
3. Czerwińska Izabela- Wodnik – czas 23:53

Chłopcy 2007r. – 25m kraul
1. Wencek Tomasz – Wodnik- czas 19:42
2. Szeszko Paweł – Wodnik- czas 21:63
3. Karwowski Bartosz – Aqua Sport- czas 21:76

Dziewczęta 2006r. -25m kraul
1. Brzózka Julia – MOSiR- czas 21:36
2. Pieńskowska Joanna – Wodnik- czas 22:13
3. Mikołajska Żaneta – Aqua Sport – czas 23:35

Chłopcy 2006- 25m kraul
1. Stachelek Bartosz – Posejdon – czas 18:79
2. Cichocki Bartosz – Aqua Sport- czas 20:39
3. Ziemkiewicz Hubert – Aqua Sport- czas 21:40

Dziewczęta 2005r- 50m kraul
1. Gutowska Maja- Aqua Sport – czas 47:84
2. Guzowska Gabriela – Wodnik- czas 52:77

Chłopcy 2005r.- 50m kraul
1. Bęś Olaf – Wodnik – czas 44:03
2. Nitkowski Mateusz – Aqua Sport – czas 45:94
3. Wysocki Jakub – Wodnik – czas 48:66

Dziewczęta 2004r. – 50m kraul
1. Czerwińska Gabriela – Wodnik- czas 41:25
2. Rakowska Natalia – Posejdon – czas 48:76
3. Povliv Elina – MOSiR- czas 50:93

Chłopcy 2004r. – 50m kraul
1. Sierzputowski Szymon- Wodnik – czas 34:53
2. Dzikiewicz Dorian – Aqua Sport – czas 38:37
3. Dydyk Yuri – Agua Sport oraz Maciej Zyskowski – Aqua Sport – czas 40:94

Chłopcy 2003r. – 50m kraul
1. Joka Julian – Aqua Sport – czas 38:37
2. Kuczyński Kacper- Aqua Sport- czas 39:97
3. Wencek Wiktor – Wodnik – czas 40:51
 Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


Strona Główna  |  Redakcja  |  Polityka Prywatności  |  Paintball Grajewo i okolice  |  ZG Panel  |  Laureaci konkursów  |  Ogłoszenia  |  Katalog Firm  |  Partonat Medialny  |  Reklama  |  Kontakt
redakcja@zyciegrajewa.pl © Życie Grajewa 2011