Piątek
27 kwiecień 2018


Imieniny:

Sergiusza, Teofila, Zyty
Piątek

14°
Sobota

21°
Niedziela

14°
Czy w Grajwie odczuwalny jest smog
Kursy Średnie:
EUR4,1923
USD3,7625
CHF4,0097
GBP5,891
 
źródło NBP.pl
Lotto
16-01-18
4
5
15
21
24
27
2
7
16
27
36
49
Multi2
12-01-18
4
8
14
16
20
21
25
30
31
37
39
42
44
54
57
58
65
71
72
78
Plus: 65
Multi2
12-01-18
3
15
17
18
22
26
30
34
36
37
55
57
58
61
63
65
67
68
73
74
Plus: 65
Mini
16-01-18
28
31
32
37
41
Mistrzostwa LZS Województwa Podlaskiego
2018-03-28 08:17:48

Indywidualne Mistrzostwa LZS Województwa Podlaskiego w Szachach
Komunikat z Indywidualnych Mistrzostw LZS Województwa Podlaskiego w Szachach pod patronatem Prezesa Spółdzielni Mleczarskiej „MLEKPOL” w Grajewie Pana Edmunda Borawskiego rozegranych w Gimnazjum im. prof. Adama Pałczyńskiego w Danówku w dniu 25 marca 2018 roku.


Organizatorzy zawodów:
- Spółdzielnia Mleczarska „Mlekpol” w Grajewie,
- Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego,
- Podlaskie Zrzeszenie LZS w Białymstoku,
- Wójt Gminy Grajewo,
- Gimnazjum im. prof. Adama Pałczyńskiego w Danówku.

Mistrzostwa zostały rozegrane zgodnie z regulaminem - 6 rund szachowych w 10 kategoriach podzielonych na 2 grupy A i B.
Sędzią Głównym Turnieju A był Pan Zbigniew Okulewicz.
Sędzią Głównym Turnieju B był Pan Jakub Okulewicz.

W zawodach wzięło udział ok. 110 zawodników.

Oficjalnego otwarcia zawodów dokonali Stanisław Szleter – Wójt Gminy Grajewo i Jolanta Surażyńska – Dyrektor Gimnazjum im. prof. Adama Pałczyńskiego w Danówku.

Wyniki grupy A:

Open:
1 miejsce – Przemysław Filewicz (MUKS Stoczek 45 Białystok)
2 miejsce – Kamil Juszkowski (KSz Maraton Łomża)
3 miejsce – Robert Górka (LUKSz Orient Sokółka)

Kategoria senior:
1 miejsce – Przemysław Filewicz (MUKS Stoczek 45 Białystok)
2 miejsce – Kamil Juszkowski (KSz Maraton Łomża)
3 miejsce – Wojciech Klimaszewski (LO Grajewo)

Kategoria seniorka:
1 miejsce – Karolina Budenas (Grajewo)

Kategoria C16:
1 miejsce – Norbert Kopeć (LUKSz Orient Sokółka)
2 miejsce – Maksymilian Kucharski (KSz Maraton Łomża)
3 miejsce – Paweł Szeligowski (KSz Maraton Łomża)

Kategoria D16:
1 miejsce – Karina Miron (LUKSz Orient Sokółka)
2 miejsce – Weronika \Szmigiel (Szkółka Szachowa w Grajewie)

Wyniki grupy B

Open:
1 miejsce – Jan Olszewski (MDK Białystok)
2 miejsce – Michał Karwowski (SP Konarzyce)
3 miejsce - Bartosz Chełstowski (KSz Maraton Łomża)

Kategoria C13:
1 miejsce – Jan Olszewski (MDK Białystok)
2 miejsce – Michał Karwowski (SP Konarzyce)
3 miejsce – Bartosz Stupak (LUKSz Orient Sokółka)

Kategoria D16:
1 miejsce – Weronika Supeł (ASU Sokółka)
2 miejsce – Eliza Mroczkowska (Akademia Szachowa Sobocińscy)
3 miejsce – Weronika Lisowska (LUKSz Orient Sokółka)

Kategoria C10:
1 miejsce – Bartosz Chełstowski (KSz Maraton Łomża)
2 miejsce – Stefan Maliszewski (ASU Sokółka)
3 miejsce – Cyryl Pac (ASU Sokółka)

Kategoria D10:
1 miejsce – Kinga Gładyszewska (UMKSz Jaćwież Suwałki)
2 miejsce – Oliwia Bochenko (ASU Sokółka)
3 miejsce – Magdalena Wiszowata (ASU Sokółka)

Kategoria C7:
1 miejsce – Bartosz Klimowicz (LUKSz Orient Sokółka)
2 miejsce – Arkadiusz Pac (ASU Sokółka)
3 miejsce – Ignacy Mydliński (Przedszkole w Rudzie)

Kategoria D7:
1 miejsce - Patrycja Hapoń (LUKSz Orient Sokółka)
2 miejsce – Zofia Dawidowska (Szkółka Szachowa w Grajewie)
3 miejsce – Anna Dziewa (Akademia Szachowa Sobocińscy)

Turniej A:
http://www.chessarbiter.com/turnieje/2018/ti_1951/results.html?l=pl

Turniej B:
http://www.chessarbiter.com/turnieje/2018/ti_1952/results.html?l=pl&tb=10_

Galeria


Strona Główna  |  Redakcja  |  Polityka Prywatności  |  Paintball Grajewo i okolice  |  ZG Panel  |  Laureaci konkursów  |  Ogłoszenia  |  Katalog Firm  |  Partonat Medialny  |  Reklama  |  Kontakt
redakcja@zyciegrajewa.pl © Życie Grajewa 2011