37
41
Porażka Warmii w Mońkach
2018-09-24 20:42:05

Niespodziewaną i przykrą porażką zakończył się występ piłkarzy WARMII Grajewo w niedzielne popołudnie w Mońkach. Osłabiona brakiem Pawła Sypytkowskiego, Przemka Zarzeckiego i Maksyma Mirvy WARMIA przegrała z PROMIENIEM 0:2, choć z przebiegu gry i wobec wielu stworzonych sytuacji bramkowych na pewno nie powinna ulec gospodarzom. Tym razem jednak celowniki naszych zawodników były fatalnie nastawione.

Już w pierwszej połowie doskonałych sytuacji nie wykorzystali Kondratowicz i Dzierzgowski. Gospodarze oprócz strzałów z daleka Piotra Bondziula swoją pierwszą groźną sytuację stworzyli w 45 minucie – Bondziul dośrodkował a Damian Purta z pomocą… słupka naszej bramki zdobył prowadzenie dla gospodarzy. Po przerwie trwał grajewski festiwal nieskuteczności. Najpierw Dzierzgowski a później Domurat nie wykorzystali świetnych okazji. Gospodarze w 58 minucie podwyższyli na 2:0 za sprawą Bondziula, który wykorzystał dokładne dośrodkowanie z prawej strony boiska. Niestety, nasi zawodnicy pomimo kilku kolejnych okazji nie byli w stanie zdobyć nawet honorowego gola. Bramka PROMIENIA była jak zaczarowana. Próbowali między innymi Dzierzgowski, Domurat, Randzio i Wójcicki. Wszystko na nic. Za nieskuteczność należy się naszemu zespołowi nagana. Wydawało się, że po zwycięstwach nad TUREM i SPARTĄ 1951 WARMIA weszła na właściwy tor. Tymczasem okazuje się, że forma naszego zespołu jest ustabilizowana niczym pogoda w marcu…To już druga porażka WARMII w tym sezonie! To więcej niż przez całą rundę wiosenną, gdy nasi przegrali tylko jeden mecz.

Kolejne spotkanie WARMIA zagra w sobotę 29 września o godzinie 15:00. W Grajewie na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego podejmiemy MOSP Białystok. Serdecznie zapraszamy!